Bayi ve Servisler

Satış Öncesi Hizmetler

Deneyimli satış ekibimiz doğru pompa ve malzeme seçiminde sizlere yol gösterecektir. İhtiyaca yönelik pompa bilgileri detaylıca incelenecek ve böylelikle hatalı pompa seçimi önlenecektir. Aynı şekilde Standart Pompa'nın tecrübeli ve alanında uzman mühendis ve teknik personeli pompa tesisatınız kurulurken doğru ekipmanları seçmek için sizlere tavsiyeler verir ve pompa istasyonları planlamasında yardımcı olur.

Satış Sonrası Hizmetler

Yurtiçi ve yurtdışındaki çeşitli temsilciliklerimizle pompa seçiminde yardımcı olduğumuz kadar satış sonrasında da yanınızdayız.

Servis, Bakım ve Onarım
Türkiye'nin değişik bölgelerindeki çeşitli atölye ve yetkili temsilciliklerimizde size bakım ve onarım servisi vermek üzere hazır bekliyoruz. Aynı servisleri fabrikamızda mevcut onarım atölyemizde de bulabilirsiniz.

Yedek Parça Temini
Küçük onarımlar için gerekli tüm yedek parçalar yetkili servislerimizde ve bunların dışındaki diğer tüm standart malzeme ile üretilen yedek parçalar ise fabrikamızdaki stokta mevcuttur.

Teknik Destek
Uygulamada zorluklarla karşılaşırsanız, Standart Pompa Teknik Ekibi telefon veya faks aracılığıyla sizinle iletişimde olacak yahut bizzat tesisinize gelerek yapacağı keşiflerle sizlere yardımcı olacaktır.


Bayilerimize ulaşmak için lütfen bulunduğunuz ili seçiniz.

Servislerimize ulaşmak için lütfen bulunduğunuz ili seçiniz.